STAŇTE SE PARTNEREM PROJEKTU
“KENYA BIKE CHALLENGE”

Prožijte jedinečný zážitek a pomozte dobré věci!

Vážení cyklo nadšenci,

staňte se partnerem projektu. Prosíme vás o vyplnění tohoto formuláře. Vaše upřímné odpovědi nám pomohou k co nejlepšímu sestavení týmu a nabídky na zlepšení vaší kondice.

Vaše partnerství, představující balíček, od první fáze až po návrat domů z expedice, včetně letenky, stojí 190.000 Kč.

Hlavním partnerem celého projektu je TV Prima a Prima Zoom. Hlavním partnerem celého projektu je TV Prima a Prima Zoom. Expedice se zúčastní olympionik Roman Šebrle, za novinářský tým reportérka TV Prima Lucie Špaková a Zuzana Brzáková. Akce má zajištěnu PR podporu napříč českým mediálním prostorem (TV, tisk, online media, krátký dokument, sociální sítě). Vaše logo se objeví na všech tiskových a propagačních materiálech, na webu a facebooku projektu, kde budou vaše osobní profily. 

Máte k dispozici cyklistický dres, helmu a kolo, kam můžete také umístit logo své společnosti. 

Partnerství projektu můžete někomu věnovat jako naprosto unikátní dárek!

Pro více informací ohledně mediální podpory nás, prosím, kontaktujte na info@asantekenya.org

Po odeslání formuláře, prosíme, zaplaťte registrační poplatek ve výši 1000 Kč, kterým stvrzujete svůj vážný zájem o účast v projektu a současně přispíváte na jeho realizaci. Po připsání registračního poplatku na účet nadačního fondu Asante Kenya od nás obdržíte potvrzující email o zařazení do databáze zájemců.

Platební údaje:

Číslo účtu: 1211009464/5500, účet veřejné sbírky nadačního fondu Asante Kenya vedený v Raiffeisenbank a.s., pobočka Praha, Vodičova 38. Variabilní symbol: Datum vašeho narození bez teček ve formátu 01012017

Upřímně vám děkujeme a těšíme se na setkání!

Lejla Abbasová, Josef Dressler a tým Kenya Bike ChallengeSbírka byla oznámena Magistrátu hl. města Prahy, který rozhodl o zahájení sbírky dne 19.2.2014, č.: S-MHMP/211477/2014.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku